Boka och/eller Kontakta oss:

Det finns nästan inga begränsningar på vad man kan hitta på med bollarna, men vanligaste aktiviteterna är fotbollsturnering. Vad just ni vill göra bestämmer ni i förväg eller på plats i samråd med instruktören. Här kontaktar du oss för bokning eller andra frågor.

Behöver ni ljudanläggning? Vi fixar det också!

Missa inte Archertag-Erbjudandet, klicka här!!!


Cirkapris enligt ordinarie prislista* 390:- per person. Minsta debitering 10 personer.

*Lokala prisvariationer förekommer

  • Här kan du skriva eventuella frågor eller beskriva om ni vill ha något speciellt upplägg för er aktivitet.
  • Markera den ort du vill spela på (eller den ort som ligger närmast den plats där ni vill spela BubbleBall). Vi finns i hela Sverige så välj "Annan ort" om just din stad inte finns nämnd i listan.

Telefonnummer till centralbokningen

08-218505

E-post till huvudkontoret

Bokning: 
boka@bubbleball.se

Frågor och övrigt:
info@bubbleball.se

Kontakter regionskontor

Stockholm / Uppsala / Västerås / Enköping / Mälardalen 
Andreas Dybedahl, Eventmanager 
mejl: andreas@bubbleball.se
mobil: 0707-616952

Göteborg / Halmstad
Niklas Luthin, Eventmanager Väst
Mejl: Niklas@bubbleball.se
Tel: 0708-171 260

Helsingborg / Malmö
Magnus Pettersson, Eventmanager Syd
Mejl: Magnus@bubbleball.se
Tel: 0418-72262 

Sjöbo / Äventyrscampen / Malmö
Rene Egeriis, Eventmanager Syd
Mejl: äventyrscampen@bubbleball.se
Tel: 0416-10611

Örebro / Lindesberg
Björn Persson, Eventmanager
070-6543737
Mejl: orebro@bubbleball.se

Karlstad / Vänernområdet
Eddie, Eventmanager 
0700-050345
Mejl: karlstad@bubbleball.se

Östersund
Erica Jonemar, Eventmanager
www.nojesbruket.se

Mejl: nojesbruket@bubbleball.se

Gävle
Jens
mejl; jens@bubbleball.se